Repertuar

Straszka pospolita - Grupa Coincidetnia, Białystok

O ile straszkę pospolitą – popularny gatunek ważki – można spotkać nad jeziorem czy  rzeką to pospolite strachy występują dosłownie wszędzie. Raz większe, raz mniejsze, u małych i dużych, czające się w dzień i w nocy. Skąd się biorą? Jak działają? Dlaczego i po co się boimy? Takie pytania podejmuje w swoim spektaklu Grupa Coincidentia zapraszając do osobliwego laboratorium strachów i wspólnego odkrywania istoty lęku. To szalona podróż w głąb ludzkiego umysłu, dziwacznych snów, gawęd i bajek na dobranoc; kolaż fantazji, teatralnych eksperymentów i scenicznych improwizacji.

Czytaj więcej: Straszka pospolita - Grupa Coincidetnia, Białystok

Kłopoty Kacperka góreckiego skrzata

Spektakl zrealizowany na podstawie baśni Zofii Kossak opowiada o świecie domowych stworków, chochlików i duszków. Świecie dla zwykłego śmiertelnika niewidzialnym, ale w sposób istotny oddziałującym na rzeczywistość.

Czytaj więcej: Kłopoty Kacperka góreckiego skrzata

Koty Trzy

Koty Trzy

"Koty Trzy" - wesoły i bardzo kolorowy interaktywny spektakl dla najmłodszych dzieci (dzieci w wieku przedszkolnym). W kocim świecie wcale nie jest zwyczajnie i nudno. Pazurek, Chrupek i Kitka to naprawdę niezłe gagatki i dlatego przydarzają się im całkiem śmieszne i "wybuchowe" historie.

Czytaj więcej: Koty Trzy

©2018 Teatr Gry i Ludzie