Aktualności

"Szewczyk Dratewka" w sobotę o 16:00

Czy widzieliście kiedyś taki but, w którym zmieści się smocza jama, zakład szewski, a nawet królewskie komnaty? 

Pewnego dnia, przychodzi do szewca posłaniec z królewskiego dworu, aby odebrać buciki królewny. W międzyczasie jednak zostaje ona porwana przez strasznego i złego smoka. Żadnemu z rycerzy nie udaje się oswobodzić następczyni tronu. Dzielny szewczyk Dratewka podejmuje się zgładzić potwora i uratować królewnę. Czy ta trudna, wymagająca wielu poświęceń wyprawa zakończy się sukcesem?

Więcej informacji o spektaklu, cenach i rezerwacji biletów.

"Mama bohatera" w niedzielę o 16:00

Pewien król popadł w finansowe tarapaty. Jeden z wierzycieli, jest niezwykle groźny i niecierpliwy. To Czarny Rycerz. Król, by bronić swego wzywa na pomoc szermierza Dicka van Dycka, licząc na jego spryt i szermierczą sprawność. Ten wyrusza z misją w towarzystwie… swojej mamy.

Więcej o spektaklu, cenach i rezerwacji miejsc.

"Sekret Świętego Mikołaja" 1.12 o 14:00 i 16:00

"Sekret Świętego Mikołaja" opowiada o przygodach pewnego rodzeństwa, które za wszelką cenę próbuje dowiedzieć się skąd Święty Mikołaj bierze prezenty dla dzieci. Wyruszają oni więc w długą wędrówkę, a po drodze spotyka ich mnóstwo wspaniałych, ale też niebezpiecznych przygód. Barwne i rozśpiewane przedstawienie kończy się szczęśliwie. Marcin i Marcelina odnajdują Mikołaja i dowiadują się wielu ciekawych rzeczy.

Po spektaklu Mikołaj rozdaje przyniesione przez rodziców prezenty.

Więcej o spektaklu, cenach i rezerwacja biletów.

"Mama bohatera w podróży"

11 października spektaklem w Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu w Pyskowicach rozpoczęliśmy jesienny objazd teatralny "Mama bohatera w podróży". W ramach tego projektu przedstawienie "Mama bohatera", adresowane do najmłodszych widzów, zaprezentujemy w ośmiu miejscowościach województwa śląskiego. Celem przedsięwzięcia jest promocja i popularyzacja rodzinnego uczestnictwa w kulturze. Dlatego przedstawienie prezentujemy nieodpłatnie w godzinach i terminach umożliwiających wspólne uczestnictwo w wydarzeniu rodziców i opiekunów z dziećmi. Projekt realizujemy dzięki wsparciu Marszałka Województwa Śląskiego i Fundacji PZU. W najbliższym czasie zapraszamy do:

Miejskiego Ośrodka Kultury w Żorach: 20.10. 2019 godzina 16.00

Domu Kultury Knurów-Szczygłowice: 27.10. 2019 godzina 11.00

Gminnego Ośrodku Kultury w Pawłowicach 29.10. 2019 godzina 17.00

Kolejne terminy i miejsca realizacji podamy niebawem. Dziękujemy serdecznie ośrodkom, które już zechciały nas do siebie zaprosić. Nadal jesteśmy otwarci na współpracę zwłaszcza z o ośrodkami z tych najmniejszych miejscowości województwa. Zapraszamy!

Jak do nas trafić?

W związku z częstymi pytaniami jak najlepiej do nas dojechać odpowiadamy:

Od strony Sosnowca -> Aleja Walentego Roździeńskiego -> zjazd Dąbrówka Mała (za TTW)
Od strony Katowic -> Aleja Walentego Roździeńskiego -> zjazd Dąbrówka Mała (za Castoramą)

Dalsza instrukcja dojazdu na mapce:

 

Informacje odnośnie połączeń autobusowych znajdują się w zakładce "Dojazd".

Mapka Google z zaznaczoną naszą lokalizacją.

Nasz kanał YouTube

Zapraszamy na nasz kanał Youtube, gdzie zamieściliśmy zwiastuny i skróty niektórych naszych spektakli. Systematycznie będą pojawiały się również nowe materiały.
Teatr Gry i Ludzie na Youtube

Jesteśmy też na Facebooku

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku. Zachęcamy do komentowania i wyrażania opinii. Uważamy, że w teatrze najważniejszy jest widz, więc Wasze uwagi będą dla nas bardzo cenne! Przejdź do profilu.

 

©2019 Teatr Gry i Ludzie