Aktualności

Prośba o wsparcie

Jeśli zastanawialiście, co u nas słychać, to odpowiedź na pewno Was zaskoczy. Otóż od kilku tygodni trwa REMONT TEATRU GRY I LUDZIE!

Chcemy, abyście poczuli się u nas jak na stacji kolejowej sprzed 100 lat. Plany mamy ambitne, dlatego prosimy Was o wsparcie. Każda złotówka się liczy :)

Na wspierających czekają specjalne upominki, sprawdźcie sami i jeśli możecie - udostępnijcie proszę wśród swoich znajomych!

Link do zrzutki na portalu zrzutka.pl

Bajki Posłuchajki - E-biblioteka słuchowisk dla dzieci i młodzieży

Ruszyły Bajki Posłuchajki. E-biblioteka słuchowisk dla dzieci i młodzieży! Na stronie www.bajki-posluchajki.pl możecie za darmo odsłuchać realizacji Teatru Gry i Ludzie oraz zaprzyjaźnionych zespołów: Teatr Korez, Teatr Rawa, Teatr Czwarta Scena, Studio Sztuki Bogusława Słupczyńskiego oraz Teatr Zielone Słońce. Biblioteka będzie sukcesywnie poszerzana o nowe pozycje - zachęcamy do zaglądania co jakiś czas w poszukiwaniu kolejnych słuchowisk 

9 realizacji przygotowało około 100 artystów z 6 teatrów. Projekt zrealizowano w ramach programu "Kultura w sieci" Narodowego Centrum Kultury oraz ze środków budżetu Miasta Katowice.

Słuchowisk można posłuchaj tutaj: https://bajki-posluchajki.pl/

Jak do nas trafić?

W związku z częstymi pytaniami jak najlepiej do nas dojechać odpowiadamy:

Od strony Sosnowca -> Aleja Walentego Roździeńskiego -> zjazd Dąbrówka Mała (za TTW)
Od strony Katowic -> Aleja Walentego Roździeńskiego -> zjazd Dąbrówka Mała (za Castoramą)

Dalsza instrukcja dojazdu na mapce:

 

Informacje odnośnie połączeń autobusowych znajdują się w zakładce "Dojazd".

Mapka Google z zaznaczoną naszą lokalizacją.

Nasz kanał YouTube

Zapraszamy na nasz kanał Youtube, gdzie zamieściliśmy zwiastuny i skróty niektórych naszych spektakli. Systematycznie będą pojawiały się również nowe materiały.
Teatr Gry i Ludzie na Youtube

Jesteśmy też na Facebooku

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku. Zachęcamy do komentowania i wyrażania opinii. Uważamy, że w teatrze najważniejszy jest widz, więc Wasze uwagi będą dla nas bardzo cenne! Przejdź do profilu.

 

Zakup pieca centralnego ogrzewania

Ciepło w naszej siedzibie jest generowane przez urządzenie zakupione ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich - zadanie: "Zakup pieca centralnego ogrzewania".

©2021 Teatr Gry i Ludzie